KONTAKT OSS:

Har du lyst på kontakt med oss Bajaser, så er vi veldig klare for det. Vi er til og med så generøse at vi svarer når du ringer, og du kan stille de merkeligste spørsmål. Det vi da kan love, er de merkeligste svar.

Nevnte vi forresten at vi er helt vilt gode i Shuffleboard?
post@bajasen.no
+47 93457656

FINN OSS:

Bajasen
Trondheimsveien 48F,
2007, Kjeller

Du finner oss her

KONTAKT OSS DIREKTE:

FRANCK BJAANES

Kreativ leder

+4790773205

franck@bajasen.no

Franck er skaperen av Bajasen og har flere deler enn et Kinderegg: Dyktig Art Director, rå musiker, jevnt over god golfspiller og hardbarka biker.

NAN CARINA BJAANES

Prosjektleder

+4798250672

nan@bajasen.no

Nan er Bajasens «duracell-kanin». En kreativ og dyktig prosjektleder som får til de utroligste ting. «Kan det fikses? Klart det kan.» Nan kan!

RICHARD HANSEN

Daglig leder / Rådgiver

+4798238796

richard@bajasen.no

Richard er Bajasens daglige leder. I tillegg til gode lederkvaliteter, er Richard en menneskekjenner, fotballelsker og Bajasens høyeste.

SILJE NYLØKKEN

Designer

+4792463708

silje@bajasen.no

Silje er designer i Bajasen og leverer alltid – med stil og høy kvalitet. Hun er svak for fonter, hører på metall og har en god sans for humor.

VIBEKE NORMANN

Kreatør

+4799031023

vibeke@bajasen.no

Vibeke liker å leke med ord og ideer og er Bajasens SoMe-sista. Hun elsker kongehuset, jazz og RR.

ANNE LEELA

Designer

+4790164986

anne@bajasen.no

Anne er vår gode grafiske designer og rå på å skape oppmerksomhet, men liker ikke å få det selv. Anne er morsom, raus og ryddig.

DAVID JAMES KENNEDY

Kreativ Strateg

+4745871526

david@bajasen.no

Vi har en Kennedy i Bajasen! David er vår dyktige rådgiver og strateg. Han er australsk og britisk, og sier "kanelboller" med rogalandsaksent..